جراحی شکم - جراحی زیبایی شکم:

جراحی زیبایی شکم ، لیپوساکشن و ابدومینوپلاستی

در این روش جراحی ، پوست و چربی های اضافی شکم برداشته می شود و جدار شکم نیز دوخته می شود و در نتیجه شلی و افتادگی و برآمدگی جدار شکم نیز برطرف می شود . در جراحی شکم برش جراحی همان برش عمل سزارین می باشد . بسته به وسعت عمل جراحی ناف جدید ساخته می شود و یا در صورتی که حجم شلی پوست زیاد نباشد از همان ناف قبلی بیمار استفاده می شود.

باید ها و نباید های قبل از جراحی شکم

بیمارانی که سیگار می کشند حتما باید از یک ماه قبل سیگار را ترک کنند . و چنانچه قصد حاملگی داشته باشند باید عمل جراحی شکم را به بعد از حاملگی موکول کنند در این عمل معمولا ساکشن پهلوها نیز به طور همزمان انجام می شود . بهتر است بیماران حدود 3 هفته قبل از عمل سیگار مصرف نکنند.ساکشن ناحیه پهلوها نیز همزمان معمولا انجام میشود.محل اسکار جراحی روی خط سزارین است و به مرور کمرنگ میشود ولی بهتر است که بعد از 3 ماه محل اسکارلیزر نیز بشود تا اسکار به حداقل برسد.

در این نوع جراحی پوست اضافه و چربی های زاید شکم برداشته میشود و ناف نیز مجدا گذاشته میشود. با یک برش روی خط سزارین قبلی پوست و زیر جلد بریده میشود

جراحی شکم 1

و تا زیر ناف پوست و زیر جلد از جدار شکم جدا میشود وپوست و چربی های اضافه برداشته میشود

جراحی شکم 2

و جدار شکم از زیر جناق سینه تا محل برش پوست دوخته میشود وجدار شکم کاملا سفت میشود

جراحی زیبایی شکم شکل 3

و مجددا ناف جدید کارگذاری میشود.این جراحی برای بیمارانی که زایمان داشته اند و شلی جدار شکم و افتادگی پوست دارند بسیار رضایت بخش است. نتایج دراز مدت جراحی بسیار رضایت بخش است.

.تمامی حقوق این سایت برای دکتر بهزاد فرخی محفوظ میباشد