جراحی زیبایی شکم - دکتر بهزاد فرخی

07 مهر 1395
منتشرشده در اعمال جراحی

از رایج ترین اعتراضاتی را که متقاضیان جراحی شکم در این زمینه دارا میباشند در ارتباط با شکم و پهلو میباشد که مشکل در اب کردن این شکم و پهلو ها  میباشد که شخص را به شدت آزرده خاطر میکند چرا که چاقی بیش از اندازه و بیش از حد نرمال در قسمت شکم و پهلو منجر به آویزان شدن و شل شدن و ترک خوردن پوست شکم میشود که این  منجر به ناراحتی فرد میگردد و چه بسا که برای چنین اشخاصی انتخاب لباسی مناسب بسیار دشوار به نظر میرسد و همچنین مشکل دیگری که در افراد چاق به چشم میخورد این میباشد که تحرک و فعالیت های ورزشی برایشان سخت و دشوار میباشد که باعث میشود به فکر راه حلهای لاغری بیفتند که جراحی زیبایی شکم یکی از این راه ها میباشد.

چاقی درون‌ شکمی هستند

کدام متقاضیان دچار چاقی احشائی یا چاقی درون‌ شکمی هستند و به کلینیک های لاغری مراجعه می‌نمایند؟

جداره های شکم اغلب نرم و نیز شل و افتاده میباشند و نیز کلیه احشاء شکمی به بیرون نیز نشان داده میشوند به این معنا که به سمت بیرون برجسته شده اند. این دسته از اشخاص چاق از بزرگی و چربی انبوه احشاء داخلی شکمی نیز هیچ گونه اطلاعاتی را ندارند و همه ی آنها را چاقی و چربی موضعی شکم میداند. زمانی که به شخص توصیه میشود  که جدار شکم‌ شان را سفت نماینداین سفت کردن جداره ها منجر به کوچک شدن شکم نمیشود نمی‌کند به این علت که  فشار بالای احشاء درون شکم امکان سفت شدن جداره های شکم را نمیدهد که این گونه از اشخاص چاق بایستی به سرعت به یک متخصص گوارش یا تغذیه مراجعه نمایند تا راه حل و درمان چاقی احشاء یا همان داخل شکمی نیز پیدا شود و بعد از خوب شدن شکم چنانچه که  شکم و پهلوها دارای چاقی بیش از اندازه باشند بایستی به یک متخصص نشان داد و برای اصلاح آن ها نیز اقدام نمود.

کسانی که شکم شل و پهلوهای اضافی دارند برای عمل جراحی شکم بسیار کاندید مناسبی به شمار می آید واین که این شلی بدن و افتاده شدن جداره های شکم سبب میشود تا  افراد به جراحی شکم که اصطلاحا آبدومینوپلاستی نامیده میشود این افتادگی ها اغلب پس از مواردی همچون زایمان و نیز پس از کاهش وزن رایج میباشند.و همانطور که گفتیم جراحی شکم برای این دسته از افراد بسیار مناسب میباشد.

چه کسانی نباید جراحی زیبایی شکم انجام دهند؟

جراحی شکم برای چه دسته از افراد ممنوع ؟

بانوانی که قصد باردار شدن را دارند نمیتوانند که آبدومینوپلاستی را انجام دهند چرا که این عمل پس از زایمان و کاهش وزن صورت میگیرد و راهی برای لاغر شدن محسوب نمیشود و همچنین اشخاصی که قصد لاغری بیشتری را دارند نباید که این عمل را انجام دهند.

انواع روش های  جراحی شکم و پهلو

  1. فقط جراحی شکم و پهلو
  2. جراحی شکم با لیپوساکشن یا با استفاده از لیزر لیپولیز
  3. لیپوساکشن یا لیزر لیپولیز شکم

 

جراحی باز  کوچک کردن شکم

در جراحی شکم برای کوچک کردن شکم نیز برشی  افقی را در ناحیه تحتانی شکم  روی پوست شکم ایجاد مینمایند و همه ی پوست و چربیهای موجود در جداره شکم در پایین ناف تخلیه میشود و ناف طبیعی بیمار حفظ می شود تا بعدا از سوراخ جدیدی در پوست بیرون بیاید بعد پوست های اضافی شکم تاحدودی از عضلات جداره شکم جدا میگردد تا این امکان را به ما بدهد که بتوانیم پوست باضافی را تا حد کافی بکشیم و آن را به لبه پایینی برش شکم نیز وصل نماییم . در طول جراحی شکم چنانچه که  عضلات جداره شکم بویژه در خط وسط  در بالا و پایین ناف شل و افتاده شده باشد ترمیم گشته تا شکم تخت شود و نیز کمر هم باریک تر گردد. بایستی دقت نماییم  که بزرگی و بر آمدگی شکم تنها به دلیل شل بودن جداره شکم نیست و تجمع زیاد چربی در داخل شکم در اطراف احشاء شکمی در اشخاص چاق ( که تنها راه درمان آن کاهش وزن میباشد ) و تجمع چربی زیر پوست شکم در این دسته از اشخاص از علت های دیگر آن  می باشد.

به کمک لیپوساکشن تنها می توان چربی زیر پوستی را برداشت و با توجه به اینکه با لیپوساکشن موقع جراحی شکم  تنها چند لیتر (حداکثر ۶-۴) می توان چربی تخلیه نمود. پس چنانچه که  افراد توقع ریادی از نتیجه این عمل را  دارا میباشند وخواستار این میباشند که شکم آنها کاملا صاف  و گود شود بایستی با لاغر شدن  به وزن فقط بخیه های جذبی کاربرد دارد که با تکنیک های خاصی ناف به محل جدیدش دوخته می شود به گونه ای که پس از جراحی شکم اندازه آن طبیعی شده و مقداری در گودی قرار می گیرد و جای بخیه ها معلوم نمیشود و ظاهری کاملا جذابی پیدا می کند.

از فواید روش جراحی همراه با ساکشن کدام است؟

 1 در این روش از جراحی شکم خونريزي کمتری مشاهده میشود.
 2 به دلیل ليپوساکشن ظاهر شکم مطلوب تر میباشد و نماي نيمرخ بيمار طبيعي تر است
 3 اکثر شريان هاي تغذيه کننده دارای اهمیت ، لنفاتيک و اعصاب جداره شکم در این نوع از جراحی شکم حفظ میشوند.
 4 در این روش احساس درد و ناراحتی بعد از جراحی شکم بسیار کمتر میباشد.
5 در این روش ار جراحی شکم عوارضی همچون  نکروز و باز شدن و عفونت زخم ها کمتر میبباشد.
6 دوران نقاهت در این روش از جراحی شکم و ترخیص بیمار بسیار سریع بوده است.
7مقدار ايمني در اين نوع از جراحی شکم برای اشخاصی که سیگار مصرف مینمایند بالاتر به نظر میرسد  

جراحی کوچک کردن دور تا دور شکم و پهلو

پیکر تراشی و  نیز این که اندام و استیل زیبایی را داشته باشید از عمده مسایلی میباشد که اکثریت دچار آن میباشند وچنانچه که قصد لاغر کردن و کاهش وزن را داشته باشند راه حل های مختلفی را پیش رو دارند. شکم از قسمت هایی میباشد که در ظاهر و زیبایی نقش موثری را دارا میباشد که به همین منظور و در این زمینه جراحی شکم میتواند راه حلی مناسب باشد همچنین لاغری های دیگری مثل لیپوماتیک و ساکشن . لیزر هم کوجود میباشد.

شکم  از سه بخش تشکیل شده است .پوست که نخستین  لایه در ناحیه شکم می باشد و در قسمت های بعدی  نیز لایه های چربی  موجود میباشند ودر نهایت به محتویات شکم یعنی معده و روده می رسیم.حال در ابتدا زمانی که فردی برای جراحی زیبایی شکم به پزشک مراجعه می کند بایستی بررسی نمود که عیوب شکم در کدام یک از این قسمت ها وجود دارد.در حالی  که پوست شکم شل و یا افتاده باشد بایستی عمل لیفت شکم انجام شود.

بازدید 4376 بار آخرین ویرایش در چهارشنبه, 07 مهر 1395 ساعت 03:22در لیست زیر فهرستی از بهترین جاراحان زیبایی بینی و عمل دماغ در کشور عزیزمان ایران را می آوریم:
نرم افزار هوشمندسازی مدارس

این سامانه نرم افزاری که برای مدارس کل کشور برنامه ریزی شده با توجه به شرایط سخت و محدودیت های آموزشی پیش آمده می تواند کلاس های آموزشی را بصورت آنلاین برگزار کند. برگزاری کلاس آنلاین و یا آموزش آنلاین و برگزاری ویدئو کنفرانس مدرسه آنلاین راهکاری مناسب با نیاز مدرسه های آنلاین آموزشی می باشد.

در لیست زیر فهرستی از بهترین جاراحان زیبایی بینی و عمل دماغ در کشور عزیزمان ایران را می آوریم:

  • در این لینک هاست لینوکس ایران هاست24 را برای شما معرفی می کنیم
  • شما می توانید با هاست ویندوز آشنا شوید و هاست مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

اعمال جراحی دکتر فرخی در یک نگاه:
جراحی زیبایی بینی ، دستورات بعد از جراحی بینی ، جراحی مجدد بینی ،پروتز سینه ،جراحی کوچک کردن سینه ، جراحی های بازسازی سینه ، بالا بردن ابروها ، جراحی ترمیم سوختگی ، جراحی های درمان اسکار ، بزرگ کردن لبها ، تزریق بوتاکس و ژل ، جراحی پلک ، پروتز گونه و چانه ، تزریق چربی در صورت ، برداشتن چین و چروک ها با لیزر ، درمان چروک های عمیق ، برجسته کردن گونه ، جراحی زیبایی شکم ،لیزر لیپوساکشن ، لیفت صورت ، لیفت گردن
  • در این لینک هاست لینوکس ایران هاست24 را برای شما معرفی می کنیم
  • شما می توانید با هاست ویندوز آشنا شوید و هاست مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

اعمال جراحی دکتر فرخی در یک نگاه:
جراحی زیبایی بینی ، دستورات بعد از جراحی بینی ، جراحی مجدد بینی ،پروتز سینه ،جراحی کوچک کردن سینه ، جراحی های بازسازی سینه ، بالا بردن ابروها ، جراحی ترمیم سوختگی ، جراحی های درمان اسکار ، بزرگ کردن لبها ، تزریق بوتاکس و ژل ، جراحی پلک ، پروتز گونه و چانه ، تزریق چربی در صورت ، برداشتن چین و چروک ها با لیزر ، درمان چروک های عمیق ، برجسته کردن گونه ، جراحی زیبایی شکم ،لیزر لیپوساکشن ، لیفت صورت ، لیفت گردن

JoomShaper