لیفت صورت و گردن

لیفت صورت

عداه ای از مردم معتقدند که اقدامات جوان سازی به عمل های سرپایی اطلاق میگردد و مسئله ای مجزا از جراحی زیبایی به حساب میاید. جوان سازی در واقع موضوعی میباشد که دارای دامنه ای گسترده میباشد.

در روش اول اقداماتی که به صورت سرپایی انجام میشوند جهت جوان سازی پوست صورت شامل بوتاکس و تزریق ژل میباشد همچنین استفاده از برخی کرم ها برای مسائل جزیی مثل چین و چروک قابل استفاده میباشند و تا حدودی هم تاثیر دارند.

روش دوم  شامل جراحی های زیبایی میشود که انجام آنها در مطب نیز میسر نمیباشد چرا که امکانات و تجهیزات کاملی را بدین منظور لازم دارد. لیفت صورت  یکی از جراحی های زیبایی به شمار میرود که برای جلوگیری از چروک و شل شدن پوست صورت که به علت افزایش سن صورت میگیرد انجام میشود. لیفت صورت شامل مراحلی از قبیل  برش در نواحی خط مو، فک، گوش ها به منظور کشیدن پوست صورت میباشد. لیفت صورت در دسته جراحی زیبایی قرار دارد که میتواند همراه با سایر جراحی های زیبایی باشد اینکه میتوان آنرا با سایر جراحی های زیبایی در زمان واحد انجام داد.که این نوع از جراحی را رتیدکتومی مینامند.

روش سومی در لیفت صورت موجود میباشد که  لیفت صورت با نخ نامیده میشود . این نوع از لیفت بدون جراحی و برشی انجام میپذیرد . امروزه لیفت صورت با نخ بسیار رایج شده است به گونه ای که اغلب بیماران تمایل به لیفت بدون جراحی که با نخ صورت میگیرد دارند و از نتیجه آن نیز رضایت دارند.

چرا  لیفت صورت انجام می دهند؟

عواملی از قبیل پیری، جاذبه، چاقی  در معرض نور خورشید قرار داشتن رفته رفته منجر به شل شدن پوست صورت و ایجاد چین و چروک در پوست صورت شما میگردد. بویزه این چین و چروک ها در نواحی لب و دهان و بینی عمیق تر بوده و بیشتر به چشم میخورند که با جراحی لیفت صورت میتوان این مشکل را برطرف نمود.

در لیفت صورت علاوه بر کشیدن پوست  صورت امکان اصلاح مشکلاتی از قبیل ناهن پوست اضافه، تجمع چربی در زیر چانه و پوست شل را که دراثر کاهش وزن بوجود امده وجود دارد.

برای انجام عمل لیفت صورت، آیا بیحسی موضعی ترجیح داده میشود یا بیهوشی کامل؟

در لیفت صورت هر دو روش اعم از بیهوشی کامل و بی حسی نیز قابل انجام میباشد که این موضوعی است بین بیمار و پزک که با توافق دو طرف یکی از این دو روش انتخاب میشود. بنابراین چنانچه که شخص، بیماری خاصی نداشته باشد در این صورت بیهوشی کامل برای وی توصیه میشودچرا که مدت زمان جراحی های زیبایی بیشتر از یک ساعت میباشند و این مدت زمان زیاد اغلب بیمار را دچار خستگی و نگرانی خواهد کرد که به همین علت بیهوشی کامل در لیفت صورت ارجحیت داردکه در صورتی است که شخص از لحاظ جسمانی کاملا سالم باشد و بیهوشی برای وی مخاطره انگیز نباشد.  و بیهوشی کامل برایش بی ضرر باشد، توصیه به بیهوشی کامل می شود، زیرا اصولا جراحی های زیبایی یک تا بیش از چند ساعت طول خواهند کشید و متقابلا طولانی شدن زمان جراحی، بیمار را خسته و بی قرار خواهد کرد که تمام این عوامل می تواند تمرکز پزشک را حین عمل بر هم بزند، بنابراین بهتر است از بیهوشی کامل به جای بیهوشی موضعی استفاده شود اما همانطور که گفته شد، فرد باید واجد شرایط باشد و از نظر جسمی خطری او را تهدید نکند، در غیر این صورت از بیهوشی موضعی استفاده می کنیم. توصیه ما براین میباشد که کسانی مشکلات قلبی عروقی و ریوی دارند عمل لیفتینگ را انجام ندهند. ترجیح بر این است که بعضی از بیماران مثل بیماران ریوی، قلبی و تنفسی که بیهوشی برایشان خطرآفرین است، عمل لیفتینگ را انجام ندهند.

همانطور که گفتیم لیفت صورت ریتیدکتومی نام دارد جهت اصلاح و از بین بردن نشانه های  پیری در صورت و گردن انجام می پذیرد. در لیفت صورت ، مواردی از قبیل پوست اضافی صورت و گردن برداشته می شود و بافت های زیر پوست، سفت میشوند یا به محل مناسب تری منتقل میگردند. اعمالی همچون سیگار کشیدن و در معرض افتاب قرار گرفتن و استرس تاثیری زیادی برروی پوست صورت دارد .

همانطور که گفتیم با افزایش سن چین و چروک های عمیقی نیز در اطراف بینی و دهان ایجاد میگردد و نیز سبب جمع شدن چربی در دور گردن میشود.

مزایا و معایب لیفت صورت چیست

هنگامی که شما تصمیم به لیفت صورت  گرفتید بایستی  مزایا و معایب آنرا با یکدیگر مقایسه نمایید و در نهایت بهترین راه را انتخاب نمایید.

مزایای لیفت صورت :

  • ۱) لیفت صورت  بسیاری از  قسمت ها و نواحی صورت را در یک پروسه تک مرحله جراحی انجام می نمایند.
  • ۲) نتیجه حاصل از لیفت صورت تقریبا برای مدت ده سال میتواند پایدار باشد و سن شما را میتواند برای پانزده سال پایین بیاورد.
  • ۳) لیفت صورت بهتر از هر جراحی دیگری میتواند به جوانسازی شما کمک نماید.


مضرات لیفت صورت:

این که شما بایستی توقع معقولی را از لیفت صورت داشته باشید چرا که لیفت صورت یک فرد جدیدی را از شما نمیسازد بلکه در جوان سازی  پوست صورت کمک شایانی را به شما مینماید.

لیفت گردن و ساکشن گردن

در بیمارانی که غبغب دارند عمل لیفت گردن می تواند رضایت آن ها را حاصل نماید . ابتدا با ساکشن بسیار ظریف چربی های اضافی ناحیه گردن برداشته می شود سپس با یک برش 2 سانتی متری در ناحیه زیر چانه افتادگی ناحیه گردن برطرف می شود در این عمل هم اسکار عمل جراحی دیده نخواهد شد.

بازدید 12134 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)در لیست زیر فهرستی از بهترین جاراحان زیبایی بینی و عمل دماغ در کشور عزیزمان ایران را می آوریم:
نرم افزار هوشمندسازی مدارس

این سامانه نرم افزاری که برای مدارس کل کشور برنامه ریزی شده با توجه به شرایط سخت و محدودیت های آموزشی پیش آمده می تواند کلاس های آموزشی را بصورت آنلاین برگزار کند. برگزاری کلاس آنلاین و یا آموزش آنلاین و برگزاری ویدئو کنفرانس مدرسه آنلاین راهکاری مناسب با نیاز مدرسه های آنلاین آموزشی می باشد.

در لیست زیر فهرستی از بهترین جاراحان زیبایی بینی و عمل دماغ در کشور عزیزمان ایران را می آوریم:

  • در این لینک هاست لینوکس ایران هاست24 را برای شما معرفی می کنیم
  • شما می توانید با هاست ویندوز آشنا شوید و هاست مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

اعمال جراحی دکتر فرخی در یک نگاه:
جراحی زیبایی بینی ، دستورات بعد از جراحی بینی ، جراحی مجدد بینی ،پروتز سینه ،جراحی کوچک کردن سینه ، جراحی های بازسازی سینه ، بالا بردن ابروها ، جراحی ترمیم سوختگی ، جراحی های درمان اسکار ، بزرگ کردن لبها ، تزریق بوتاکس و ژل ، جراحی پلک ، پروتز گونه و چانه ، تزریق چربی در صورت ، برداشتن چین و چروک ها با لیزر ، درمان چروک های عمیق ، برجسته کردن گونه ، جراحی زیبایی شکم ،لیزر لیپوساکشن ، لیفت صورت ، لیفت گردن
  • در این لینک هاست لینوکس ایران هاست24 را برای شما معرفی می کنیم
  • شما می توانید با هاست ویندوز آشنا شوید و هاست مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

اعمال جراحی دکتر فرخی در یک نگاه:
جراحی زیبایی بینی ، دستورات بعد از جراحی بینی ، جراحی مجدد بینی ،پروتز سینه ،جراحی کوچک کردن سینه ، جراحی های بازسازی سینه ، بالا بردن ابروها ، جراحی ترمیم سوختگی ، جراحی های درمان اسکار ، بزرگ کردن لبها ، تزریق بوتاکس و ژل ، جراحی پلک ، پروتز گونه و چانه ، تزریق چربی در صورت ، برداشتن چین و چروک ها با لیزر ، درمان چروک های عمیق ، برجسته کردن گونه ، جراحی زیبایی شکم ،لیزر لیپوساکشن ، لیفت صورت ، لیفت گردن

JoomShaper